Интересности

Як вибрати нічну сорочку

ночные сорочки женскиеУ нічному одязі жінки проводять майже половину свого життя і тому при покупці необхідний правильний вибір. Що ж враховувати при здійсненні покупки нічної сорочки? Якими повинні бути основні вимоги до її якості?

Привабливістю і навіть вишуканістю повинна володіти нічна сорочка, адже потрібно радувати око не тільки її власниці, а й того, хто поруч з нею. Нинішній ринок переповнений різного роду нічними сорочками, з оздобленням і всілякою фурнітурою, гідною вечірнього вбрання. Шикарний нічний одяг здатен привести в захват і підкреслити всю красу її власниці. Існують різні нічні сорочки різної довжини, з відкритим ліфом, на тонких і широких бретельках, з яскраво підкресленими грудьми і відкритою спиною. Всю різноманітність моделей нічних сорочок дивіться на сайті.

Висока якість тканини, з якої пошитий нічний одяг — одна з найважливіших вимог, які повинні пред’являтися до товарів подібного типу. Перш за все, це повинен бути натуральний матеріал, до складу якого входять тільки бавовняні волокна.

Значне перевищення синтетичних волок, що входять до складу всього матеріалу, зменшують гігроскопічність тканини. А це один з основних факторів, якого потребує нічна сорочка. Правильне потовиділення і вбирання надлишку вологи сприяє хорошому сну і прекрасного ранкового пробудження.

Присутність синтетики в тканинах сорочки може привести до різних відхилень здоров’я: порушень сну, появи шкірних висипань, а підвищена наелектризованість тканини протягом всієї ночі, може не тільки позбавити якісного сну, але і призведе до підвищеної нервозності. При кожному повороті тіла, наелектризована тканина буде «тріскати і світитися».

Нічні сорочки відрізняються за своїм призначенням: для теплого приміщення сорочка з легких тканин, а для холодної пори року і прохолодного приміщення підбираються сорочки з фланелі або байки, щільного трикотажу. Можна придбати нічну сорочку з довгими рукавами.

Ще одна важлива вимога: сорочка не повинна сковувати рухів під час нічного сну. Щільні тканини, що не мають здатності злегка розтягуватися і відновлювати свою форму, погано придатні для сну. Трикотажні тканини такою здатністю володіють. Ця тканина «вміє» приємно облягати тіло і приймати його форму.

Якість пошиття повинно бути бездоганним. В такому одязі використовується спеціальний метод — з’єднання поличок тканини, нитки для пошиття повинні відповідати якості матеріалу, і звичайно акуратний шов і відсутність пропусків гарантують довге використання нічної сорочки по призначенню.

загрузка...

На данный момент новых комментариев нет. Напишите свой!

Оставьте свой комментарий
*