Интересности

Купити вишиванку в Києві та куди її вдягти – поради.

вышиванка украинская

«Вишиванка має бути в гардеробі кожного українця» — це правило вже досить міцно увійшло до нашого життя, хоча далеко не всі його дотримуються. Стримуючим фактором часто є вартість – адже сорочка з ручною вишивкою річ зовсім недешева – та побоювання, що вишиванка так і буде висіти в шафі пам’яткою вашого патріотизму і достатніх поводів, щоб іі носити ви не знайдете. Звичайно, купити вишиванку в Києві дуже просто – зайшов на http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/ – та аж очі від вибору розбігаються. Але що потім? Куди іі можна вдягнути?

Привід одягти вишиванку

Насправді, місць, куди вишиванку не тільки можна, але й треба одягати – безліч. Почнемо з дітей. В садочках, школах, інших начальних закладах вишита сорочка може стати чудовим елементом святкового одягу. В багатьох закладах вона вже є обов’язковою частиною шкільного дресс-коду. Окрім цього, вишита сорочка прикрасить вашу дитину на будь-кому святі, Дні народження, прогулянці, тощо. Цей одяг зручний, корисний та має самобутній вигляд, а велика кількість фасонів та орнаментів дозволять підкреслити індивідуальність вашої дочки або сина.

Чоловіча вишиванка і жіноча сукня в національному стилі фото

Варто придбати вишиванку представникам таких професій, як вчитель, вихователь, організатор свят тощо. Гарна сорочка або вишите плаття дозволять вам позбутися постійного головного болю: що надягти на відкритий урок? На шкільне свято? В чому вийти до гостей закладу?Якщо правильно підібрати сорочку відповідно своєму віку та статурі, ви завжди будете «у тренді» — виглядати модно, стильно та гідно.

Щоб вишита сорочка була у вас у постійному використанні, радимо подумати про те, як і куди ви будете іі носити заздалегідь, а не саме пере купівлею. Наприклад, якщо вам зручніше носити її до ділового костюму – краще обрати вишиванку класичного крою та у стриманій кольоровій гаммі. І навпаки – для щоденного носіння разом із шортами або джинсами краще обрати подовжену туніку с поясом (широким чи вузьким), для хлопців та чоловіків є зручний варіант вишиванки у вигляді футболки. Для таких випадків сорочки можна обирати яскраві, різнокольорові.

Особливе місце займає вишиванка як святкова одежа. Замість стандартного та уніфікованого (незважаючи на вартість) весільного плаття та костюму нареченого можна придбати чудові костюми з національною символікою, вишиті бісером. Можна гарантувати, що ви станете незабутньо гарною парою, а стародавні символи на весільному одязі допоможуть вашій молодій родині досягти щасті та добробуту. Тому, завітайте до інтернет магазину http://ukrglamour.com.ua/ та оберіть вишиванку, яка допоможе зробити ваше свято ще яскравіше.

 

загрузка...

На данный момент новых комментариев нет. Напишите свой!

Оставьте свой комментарий
*